O nás

Společnost 3EC International, s.r.o. je nezávislá akreditovaná certifikační společnost a je součástí seskupení 3EC International a.s.

Disponujeme vysoce kvalifikovaným a zkušeným týmem zaměstnanců, který je připraven realizovat , specifické požadavky a individuální potřeby našich zákazníků. Naši auditoři splňují nejvyšší kvalifikační kritéria. Více než 20-ti leté zkušenosti celého týmu při plánování a realizaci auditů dávají záruku maximální přidané hodnoty a spokojenosti našich klientů.

Systém řízení kvality společnosti 3EC International, s.r.o. je provozován v souladu se zněním mezinárodních norem ISO/IEC 17021-1 a ISO/IEC 17065 a souvisejícími předpisy Českého institutu pro akreditaci. Podrobné informace naleznete zde – odkaz na Akreditační listiny.

Integrované řešení

Poskytujeme profesionální služby, které splňují a zajišťují specifické požadavky každého zákazníka, který nás osloví. K základním systémům managementu QMS, EMS, SMS/OHSMS, FSMS, EnMS a ISMS a ITSMS nabízíme širokou škálu kombinovaných řešení certifikace.  Náš komplexní program certifikace poskytuje všem našim zákazníkům požadované a úplné řešení tak, aby výkonnost a celková úroveň systému managementu nebo jejich kombinace byla uznávaná i v náročných podmínkách mezinárodního konkurenčního prostředí.

Proč si vybrat 3EC International, s.r.o. ?

  • Prestiž akreditované certifikační společnosti s mezinárodní působností
  • Profesionální a flexibilní přístup k individuálním požadavkům zákazníků
  • Vysoce kvalifikovaný tým auditorů s dlouholetými zkušenostmi
  • Certifikace systémů managementu podle nejnovějších revizí certifikačních standardů
  • Zahraniční i tuzemská akreditace

Vize společnosti

„Podpoříme Vaši efektivnost, výkonnost a výjimečnost ke spokojenosti Vašich zákazníků„

POLITIKA VEDENÍ

Nejdůležitějším aspektem naší práce je nestranné a objektivní posuzování důkazů. Proto, ve snaze se vyhnout konfliktu zájmů, jsme se zavázali dodržovat a prosazovat Politiku společnosti, která reprezentuje náš závazek a nejlepší úmysl.

Důvěrnost a ochrana osobních údajů

Naše společnost plně respektuje Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Všeobecní obchodní podmínky ke stažení zde:  VOP_3EC_01.02.2022

Sídlo společnosti

 

3EC International, s.r.o.
Hornoměcholupská 518/68
102 00 Praha 10

Tel.: +420 267 199 926
info@3ec.cz

Identifikační údaje

 

IČ: 28441231
DIČ: CZ 28441231